KARAMAN TİCARET BORSASI
MENU

Kişisel Gelişim ve Liderlik Eğitimi Düzenlendi

Karaman Ticaret Borsası’nda düzenlenen ‘Kişisel Gelişim ve Liderlik’ eğitimi, ABİGEM Konya İş Geliştirme Uzmanı Mukaddes Erel eğitmenliğinde üyelerimizin katılımı ile gerçekleşti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş, kişisel gelişim; farkındalık, kendini ayarlama, mesleki gelişimde bilgi ve beceri edinme aracıdır.

Yöneticiler kişisel gelişim eğitimi alan kişilerin olumlu ya da olumsuz yönlerini görmede daha etkili olduğunu gözlemlemişlerdir.

Bununla birlikte işletme yönetiminin başarısı için liderliğin gerekli bir unsur olduğunu belirten Başkan Ekrem Çavaş, günümüzde yeni teknolojiler ile değişimin çok hızlı olması, rekabetin artması gibi nedenlerle işletmelerde liderlere olan ihtiyaç hızla artmaktadır. Bu eğitimin amacı; şirket yöneticilerine çağdaş yönetim tekniklerini ve etkin liderlik yaklaşımlarını göstererek sevk ve idare kabiliyetlerini geliştirmektir.

Herkes dünya lideri olamaz daha iyi bir lider olabilir. Eğitimlerimizin sizler için faydalı olacağını umut ediyorum. ’dedi.

Eğitim, katılımcıların sorularının yanıtlanmasıyla sona erdi.