KARAMAN TİCARET BORSASI
MENU

sektor-toplantilari

Sektör Toplantıları Düzenlendi
 
Karaman Ticaret Borsası Tahıl, Bulgur, Un, Yem, Bakliyat, Canlı Hayvan, Kasap, Yumurta, Elma ve Soğuk Hava sektöründe faaliyet gösteren üyeleriyle sektör istişare toplantısı gerçekleştirdi.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş Başkanlığında New Karaman Otelde düzenlenen 4 gün süren toplantıya, Meclis Başkanımız Nurullah Güzeloğlu, Meclis üyelerimiz ve borsa üyelerimiz katıldı.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Borsa Başkanı Ekrem Çavaş; Tarım ve Hayvancılık sektörünün ülkemiz ve özellikle Karamanımız için hayati önem taşımaktadır. Faaliyet gösterdikleri sektörlere göre bölgemizde yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi şartlarda ve kalitede hizmet verebilmeleri için bu toplantıda sizlerle bir araya geldik.
 
Sektörde yaşadığınız sorunlarınızı ve çözüm önerilerinizi ilgili kurumlara ileterek, üreticilerimizin, canlı hayvan, kasap, bulgur, un, soğuk hava ve süt işleme fabrikalarımızın şartlarını iyileştirmek istiyoruz. Bu konuda Borsa üyelerimize fayda sağlamak için elimizden gelen gayreti hep birlikte göstereceğiz. ’dedi.
 
Karşılıklı önerilerin ve durum tespitlerinin ele alındığı toplantıda belirli konularda fikir birliğine varıldı. Başkan Ekrem Çavaş faaliyet gösterdiği sektör ne olursa olsun üyelerimiz ve halkımıza sunulan hizmet kalitesinin arttırılması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. ‘dedi. Sektörün sorunlarının ve çözüm önerilerinin dile getirildiği verimli bir toplantı gerçekleştirildiğini söyleyerek, sektör toplantısına katılım sağlayan herkese teşekkür etti.
 
Sektör üyeleri de Borsa Başkanı Ekrem Çavaş ve Meclis Üyelerine bu toplantıyı düzenledikleri için ayrıca teşekkür ettiler.
 
Toplantı, Karaman Ticaret Borsası Genel Sekteri H.Fatih Fındık’ın Ticaret Borsası’nın 2018 – 2021 yılı faaliyet raporları ve proje bilgilendirme sunumuyla sona erdi.